تاریخ انتشار:۱۷ دی ۱۳۹۷ اخبار, گالری تصاوير


امام جمعه قشم: آموزش ‌و پرورش دانش‌آموزان را در تراز انقلاب اسلامی تربیت کند


امام جمعه شهرستان قشم با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی جهت رشد همه جانبه نسل نو، گفت: آموزش و پرورش باید دانش‌آموزان را در تراز انقلاب اسلامی تربیت کنند.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین میثم تارَم روز یکشنبه در نشست هم‌اندیشی مدیر و معاونین آموزش و پرورش قشم با وی اظهار داشت: آموزش و پرورش زمینه‌ساز آینده جامعه است.

وی، استعداد دانش‌آموزان و تلاش فرهنگیان در شکوفایی آن را عامل موفقیت آموزش و پرورش قشم برشمرد و افزود: مدیران باید با برنامه‌ریزی صحیح برای رشد همه جانبه دانش‌آموزان، نسل نو را در طراز انقلاب اسلامی تربیت کنند.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: دستاوردهای علمی، تربیتی و هنری دانش‌آموزان قشمی بیانگر تعهد، دلسوزی، تکلیف مداری و ایفاء نقش موثر مجموعه آموزش و پرورش است.

حجت‌الاسلام ولمسلمین تارم با تجلیل از حضور پررنگ فرهنگیان در برنامه‌های فرهنگی مذهبی و مناسبت‌های ملی، اضافه کرد: برگزاری جشن شب‌های فجر در مدارس شهرستان قشم الگویی ملی است که در تمام مدارس کشور قابلیت اجرایی دارد.

گفتنی است، اقامه نمازجماعت ظهر و عصر به امامت امام جمعه شهرستان قشم و تجلیل از موول گزینش آموزش و پرورش قشم به مناسبت هفته گزینش از دیگر برنامه‌ها بود.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)