تاریخ انتشار:۱۳ آبان ۱۳۹۷ اخبار


امام جمعه قشم: استکبار جهانی آرزوی تسلط بر ایران اسلامی را به گور می‌برد


امام جمعه شهرستان قشم روحیه استکبار ستیزی را از اصول خلل ناپذیر دین اسلام دانست و گفت: با وجود جوانان انقلابی، استکبار جهانی آرزوی تسلط بر ایران اسلامی را به گور خواهد برد.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم روز یکشنبه در راهپیمایی ۱۳ آبان شهرستان قشم، اظهار داشت: حضور باشکوه امت حزب الله قشم در این راهپیمایی بار دیگر ثابت کرد که روحیه استکبار ستیزی جزو اصول خلل ناپذیر دین مبین اسلام است.

دکتر تارم با بیان اینکه پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، ملت ایران عزت، استقلال و اختیاری از خود نداشت، تصریح کرد: در آن دوران، شاه معدوم با اجرای بی‌چون و چرای دستورات آمریکا و تصویب لوایحی نظیر کاپیتولاسیون عزت ملت را پایمال می‌کرد.

وی افزود: امام خمینی(ره) با ایستادگی در برابر تحقیر ملت، آمریکا و اسرائیل را به چالش کشید و به کمک روحیه استکبارستیزی مردم توانست انقلاب را به پیروزی برساند.

امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به تلاش‌های آمریکا برای نابودی انقلاب اسلامی ایران از نخستین روزهای پیروزی، اضافه کرد: سفارت آمریکا با توطئه بر علیه ایران اسلامی تبدیل به لانه جاسوسی شده بود و اگر اقدام انقلابی دانشجویان پیرو خط امام(ره) صورت نمی‌پذیرفت، انقلاب با شکست مواجه می‌شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را برابر با فروریختن قدرت پوشالی این کشور دانست و ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران با هیچ انقلابی در جهان قابل مقایسه نیست.

دکتر تارم خاطرنشان کرد: با وجود ملت انقلابی، مجاهد و برخورداری کشور از جوانان ولایی که تا آخرین قطره خون پاسدار دستاوردهای انقلاب و خون شهدا هستند، مستکبرین عالم آرزوی تسلط بر ایران اسلامی را به گور خواهند برد.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)