تاریخ انتشار:۲۲ اسفند ۱۳۹۶ اخبار, شورای فرهنگ عمومی


امام جمعه قشم: اقدامات فرهنگی در حوزه گردشگری باید ساماندهی شود


امام جمعه شهرستان قشم گفت: جامعه اسلامی با حساسیتی ویژه بر لزوم رعایت اصول اسلامی و تقویت ارزش های انقلابی در صنعت گردشگری تاکید دارد و اقدامات فرهنگی در این حوزه باید در مسیر اعتلای فرهنگ ایرانی اسلامی ساماندهی و ریل گذاری شود.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم،حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار روز سه شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان قشم که با حضور اعضاء در محل دفتر امام جمعه شهرستان قشم و دستور کار پیگیری مصوبات نشست قبل برگزار شد، اظهار کرد: انتقادی موثر و سازنده است که به همراه راهکارهای سنجیده ارائه شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان با بیان اینکه دین مبین اسلام، مبلغ و مروج گردشگری است، افزود: جامعه اسلامی به تاسی از معارف بلند اسلام، حامی گردشگری حلال بوده و با حساسیتی ویژه بر لزوم رعایت اصول اسلامی و تقویت ارزش های انقلابی در این صنعت تاکید دارد.

وی تصریح کرد: در حوزه گردشگری باید فرهنگ بومی محلی که منطبق با فرهنگ ایرانی اسلامی باشد بطور دقیق شناسایی و اقدامات را بر اساس تقویت آن ساماندهی و ریل گذاری کرد.

امام جمعه قشم بیانات رهبر معظم انقلاب در حوزه فرهنگ را یادآور شد و موکد ساخت: تمامی مسائل جامعه بویژه سیاست و اقتصاد باید در ذیل فرهنگ قرار گیرد و ارجحیت فرهنگ بر دیگر مسائل کاملا محسوس باشد.

 

photo_2018-03-14_05-20-17

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)