تاریخ انتشار:۱۹ آبان ۱۳۹۷ اخبار, گالری تصاوير


امام جمعه قشم: خدمات شبکه بهداشت و درمان قشم شایسته تقدیر است


امام جمعه شهرستان قشم با تقدیر از خدمات شبکه بهداشت و درمان قشم گفت: باید تدابیر لازم برای عبور از گردنه‌های سخت اتخاذ و عملیاتی شود.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم روز شنبه در دیدار  مسئولین ستاد بهداشت و درمان شهرستان قشم با وی، اظهار داشت: خدمات شبکه بهداشت و درمان قشم با توجه به شرایط کشور و محرومیت تاریخی جزیره شایسته تقدیر است.

دکتر تارم به نقش طرح تحول سلامت بر شاخص‌های بهره‌وری اشاره و تصریح کرد: اجرای این طرح با کاهش مبلغ پرداختی از جیب بیمار، گامی موثر در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: پدید آمدن مشکلاتی جزئی بواسطه کاهش هزینه ارائه خدمات، افزایش مراجعات و نیز مدت زمان اقامت بیماران در بیمارستان امری طبیعی است و انتظار می‌رود مراجعین در صورت مواجهه با چنین مسائلی شکیبا باشند.

امام جمعه شهرستان قشم افزود: مسئولین باید با مدیریت اسلامی و توجه به منویات رهبر معظم انقلاب، تدابیر لازم برای عبور از گردنه‌های سخت و ارتقای رضایت عمومی را اتخاذ و عملیاتی نمایند.

رییس شبکه بهداشت و درمان قشم نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه، از گشایش مرکز خدمات جامع سلامت روستای طولا در دهه فجر سالجاری خبر داد.

حمیدرضا بهزادی اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده و استقرار تیم پزشکی متخصص در جزیره قشم، اعزام بیماران به مرکز استان کاهش چشم‌گیری داشته است.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)