تاریخ انتشار:۲۳ فروردین ۱۳۹۷ اخبار, دیدارها


امام جمعه قشم: رسالت حوزه ها، تربیت نیروهایی در تراز انقلاب است


امام جمعه شهرستان قشم گفت: حوزه های علمیه از رویش های انقلاب و محلی برای رشد و بالندگی افراد در سایه معارف اسلامی هستند که رسالتِ تربیت نیروهایی در تراز انقلاب و تمدن اسلامی را بر عهده دارند.

به گزاش پایگاه خبری امامت قشم، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار روز چهارشنبه در دیدار با جمعی از معاونین مرکز خدمات حوزه های علمیه خواهران استان هرمزگان اظهار کرد: وجود حوزه های علمیه خواهران پناهگاهی برای خانواده های متدین و دغدغه مند است که می توانند با خیالی آسوده فرزندان خود را برای رشد و بالندگی در سایه معارف اسلامی به آن بسپارند.

جوکار حوزه های علمیه را از رویش ها و برکات ارزشمند انقلاب برشمرد و تصریح کرد: رسالت حوزه ها، تربیت نیروهایی در تراز انقلاب و تمدن اسلامی است.

وی با تشریح فعالیت های حوزه علمیه ریحانه الرسول(س) قشم، افزود: تقویت ارتباط مرکز استان با شهرستان ها، بروزرسانی دانش آموختگان، توانمندسازی علمی و تقویت حمایت و نظارت استانی بر حوزه های شهرستانی از جمله مهمترین نیازهای حوزه های علمیه خواهران می باشد.

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه در تحقق شعار سالجاری، حوزه ها نقشی بسیار موثر بر عهده دارند، خاطرنشان کرد: حمایت عملی از کالای ایرانی و سپس تبلیغ و تبیین آثار استفاده از تولیدات ملی می بایست در دستور کار حوزه های علمیه قرار گیرد.

در پایان از سوی نماینده مرکز خدمات حوزه های علمیه خواهران استان هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار بواسطه حمایت های اقتصادی و فکری از حوزه های علمیه استان مورد تقدیر قرار گرفت.

IMG_8920

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)