تاریخ انتشار:۱۸ دی ۱۳۹۷ اخبار


امام جمعه قشم: شرطی کردن اقتصاد عامل رکود کارخانه‌ها است


امام جمعه شهرستان قشم، شرطی کردن اقتصاد به پیمان‌های بین‌المللی را عامل رکود بسیاری از کارخانه‌ها دانست و گفت: دستیابی به رونق اقتصادی نیازمند تکیه بر توانمندی‌های ملی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، حجت الاسلام والمسلمین میثم تارَم عصر امروز در آیین گشایش نمایشگاه بزرگ فروش کالای ایرانی در شهرستان قشم اظهار داشت: سپاه همواره در تمامی صحنه‌های انقلاب پیشگام بوده و در تحقق اقتصاد مقاومتی نیز طلایه‌دار ترویج و حمایت از تولیدات داخلی است.

وی برپایی نمایشگاه عرضه محصولات داخلی به همت نیروی دریایی سپاه را نمونه‌ای کارآمد از عمل به منویات رهبر معظم انقلاب برشمرد و افزود: تمام مردم و مسوولان باید در حمایت از تولید ملی ایفای نقش کنند.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: شرطی کردن اقتصاد و تولید کشور به پیمان‌های بین‌المللی، تعطیلی و رکود بسیاری از کارخانه‌ها را سبب شده و باید برای رونق اقتصادی به توانمندی‌های ملی تکیه کرد.

گفتنی است، «نمایشگاه بزرگ فروش کالای ایرانی» با حضور معاون هماهنگ کننده، فرمانده منطقه یکم و مسوول مرکز خدمات کارکنان نیروی دریایی سپاه، در شهرک علی ابن ابیطالب علیه السلام قشم گشایش یافت.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)