تاریخ انتشار:۲۹ آبان ۱۳۹۷ اخبار


امام جمعه قشم: مردم یمن آمریکا و مزدوران منطقه‌ای او را ناکام گذاشته‌اند


امام جمعه شهرستان قشم گفت: مردم پابرهنه یمن با الگوگیری از روحیه و فرهنگ بسیجی، آمریکا و مزدوران منطقه‌ای آن را ناکام گذاشته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم حجت السلام والمسلمین دکتر میثم تارم روز دوشنبه در دیدار فرماندهان رده‌های مختلف ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم با وی که در آستانه هفته بسیج انجام شد، اظهار داشت: بسیج از تشکل‌های لازم برای حفظ انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: نابودی داعش در عراق، پیروزی سوریه و ناکام گذاشتن آمریکا و مزدوران منطقه‌ای آن توسط مردم پابرهنه یمن از نتایج الگوبرداری مستضعفین جهان از شجره طیبه بسیج می‌باشد.

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه مردم یمن با ایستادگی خود بار دیگر ثابت کردند که استکبار جهان در برابر روحیه و فرهنگ بسیجی، محکوم به شکست است، افزود: عربستان سعودی وعده پیروزی بر حزب الله و انصارالله یمن طی یک ماه را به اربابان خود داده بود اما، اقتدار بسیج مردمی یمن آنان را ناکام گذاشت.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم با اشاره به نقش محوری بسیج در حل مشکلات کشور، ادامه داد: اگر حضور و مشارکت بسیج نبود، بسیاری از مشکلات کشور نظیر ریشه‌کن کردن فلج اطفال حل نشده باقی می ماند.

دکتر تارم اضافه کرد: بسیجیان تابع محض ولایت فقیه هستند و حفظ کشور مرهون وجود آنان است؛ از برکات بسیج، تقویت اصل حکومت نظام اسلامی است و اهداف آن به عرصه‌های نظامی محدود نمی‌شود.

وی صیانت از نظام و ارزش‌های اسلامی در تمامی ابعاد را رسالت بسیج عنوان و تاکید کرد: سپاه و بسیج با کمترین هزینه و بدون اتلاف وقت، بزرگترین دستاوردها را با بالاترین بازدهی به ارمغان می‌آورد.

امام جمعه قشم حضور بسیج در جبهه فرهنگی با رویکرد مسجد محوری را برگرفته از سیره پیامبر(ص) دانست و افزود: مساجد، مرکز ساماندهی امور جامعه اسلامی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم نیز در این دیدار گفت: همزمان با هفته بسیج، ۷۰ برنامه فرهنگی اجتماعی در جزیره قشم برگزار خواهد شد.

رحمت الله دهقانی با بیان اینکه برنامه‌ها با محوریت مساجد و خدمت‌رسانی انجام می‌شود، اظهار داشت: در هریک از پایگاه‌های بسیج قشم به مناسبت این هفته، حداقل یک برنامه شاخص اجرا می‌شود که تجمع بزرگ بسیجان در پنجم آذرماه، پایان بخش این برنامه‌ها است.

 

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)