تاریخ انتشار:۲۱ فروردین ۱۳۹۷ اخبار, دیدارها


امام جمعه قشم: مسئولین در حمایت از کالای ایرانی الگوی مردم باشند


امام جمعه شهرستان قشم گفت: در حمایت از کالای ایرانی، مسئولین باید الگوی مردم باشند و زمینه اشتغال پایدار و نیز تولید محصولات باکیفیت داخلی گسترش یابد.

به گزاش پایگاه خبری امامت قشم، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار روز دوشنبه در دیدار با روسای ادارت جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و دامپزشکی شهرستان قشم اظهار کرد: حمایت از کالای ایرانی دارای پشتوانه عمیق فکری، فقهی و قرآنی است که تبیین گر خط مشی و نقشه راه برای مردم و مسولین می باشد.

جوکار باور به اقتصاد درون زا و اتکای به توان داخلی را از ملزومات تحقق شعار سالجاری برشمرد و تصریح کرد: برای حمایت از کالای ایرانی باید زمینه اشتغال و تولید ملی گسترش، دامپروری و کشاورزی رونق یابد و تمام سبد مصرفی جامعه از تولیدات داخلی تامین شود.

وی افزود: در حمایت از کالای ایرانی، مسئولین باید الگوی مردم باشند و علاوه بر پیشگامی در استفاده از تولیدات ملی، بستر مناسبی را برای تولید کالای ایرانی باکیفیت فراهم آورند.

امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به اهمیت نیازسنجی و ظرفیت شناسی شهرستان های استان در تحقق شعار سالجاری، پیشنهاد کرد: با تعیین نیازهای استان، عرضه و تقاضا به نحوی مدیریت شود که هر یک از شهرستان ها بنابر ظرفیتی که دارد، تامین کننده یک یا چند نیاز در سراسر استان باشند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)