تاریخ انتشار:۱۵ مهر ۱۳۹۷ اخبار, گالری تصاوير


امام جمعه قشم: نقش نیروی انتظامی در حراست از امنیت کشور ستودنی است


امام جمعه شهرستان قشم با بیان این مطلب گفت: ولایتمداری، اقتدار و مدیریت هوشمندانه نیروی انتظامی، دسیسه‌های دشمن برای ضربه زدن به نظم و امنیت ایران اسلامی را ناکام گذاشته است.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم، حجت الاسلام والمسلمین میثم تارم روز شنبه در آیین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی که به مناسبت هفته ناجا در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان قشم برگزار شد، اظهار داشت: ملت ایران قدردان از زحمات شبانه روزی این نیرو هستند.

وی با اشاره به دسیسه‌های دشمن علیه امنیت موجود در جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: امنیت پایدار کشور حاصل خون شهدا، هوشیاری مردم و نیروهای اطلاعاتی، نظامی و انتظامی می باشد.

امام جمعه شهرستان قشم نقش موثر نیروی انتظامی در حفظ و حراست از امنیت را ستودنی دانست و افزود: حوادث کوری که دشمنان برای خدشه وارد کردن به نظم و امنیت ایران اسلامی در سال‌های اخیر طرح ریزی کرده بودند، با ولایتمداری، صلابت و مدیریت هوشمندانه نیروی انتظامی ناکام ماند.

حجت الاسلام والمسلمین تارم با گرامیداشت یاد شهدای عرصه نظم و امنیت، بویژه شهدای ناجا، خاطرنشان کرد: امنیت، نعمتی بی بدیل است و تأمین‌کنندگان نیز، در پیشگاه خداوند متعال از جایگاهی والا برخوردار هستند.

وی شهدای مدافع حرم را بزرگمردانی بصیر خواند که با شناخت به موقع وظیفه و عمل به آن، دشمنان را در خارج از مرزهای ایران اسلامی زمین‌گیر کردند تا مردم از جنگ‌های کوچه و خیابان در امان باشند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)