تاریخ انتشار:۱۶ بهمن ۱۳۹۲ اخبار, دفتر امام جمعه


امام جمعه شهرستان قشم: کودکان را با معارف قرآنی آشنا کنیم


امام جمعه شهرستان قشم در دیدار با مسئول و مربیان مهد کودک پیامبر اعظم (ص) :کودکان را با معارف قرآنی آشنا کنیم به گزارش پایگاه خبری امامت قشم؛  صبح امروز تعدادی از مسئولین و مربیان مهد کودک پیامبر اعظم (ص) به همراه تعدادی از کودکان این مهد به دیدار امام جمعه شهرستان قشم آمدند. در این […]

امام جمعه شهرستان قشم در دیدار با مسئول و مربیان مهد کودک پیامبر اعظم (ص) :کودکان را با معارف قرآنی آشنا کنیم

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم؛  صبح امروز تعدادی از مسئولین و مربیان مهد کودک پیامبر اعظم (ص) به همراه تعدادی از کودکان این مهد به دیدار امام جمعه شهرستان قشم آمدند.

در این دیدار صمیمی کودکان قرآنی این مهد کودک به اجرای برنامه های قرآنی و قرائت قرآن به زبان انگلیسی پرداختند .

حضرت حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قشم در این دیدار ضمن تشکر از مسئولین و مربیان این مهد کودک در تربیت قرآنی کودکان با اشاره به برنامه ریزی دشمنان برای کودکان و نوجوانان خاطرنشان کردند: دشمنان در این عصر و زمان از این  کودکان و نونهالان در این سن و سال غافل نیستند و برای آنها برنامه ریزی می کنند و وظیفه و رسالت ما خیلی سنگین می شود که از وقت و زمان این کودکان به نحو احسنت و به گونه ای قرآنی استفاده کنیم تا آنها را با معارف قرآن آشنا کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار در ادامه با اشاره به احترام به پدر و مادر به کودکان توصیه کردند اگر میخواهید پیشرفت کنید باید به پدر و مادر خود احترام بگذارید.

در پایان این دیدار نیز حجت الاسلام والمسلمین جوکار با اهدای هدایایی از مربیان و کودکان قرآنی این مهد کودک قدردانی کردند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)