تاریخ انتشار:۰۹ آذر ۱۳۹۷ اخبار, خطبه هاي نماز جمعه, ستاد نماز جمعه


امام جمعه موقت قشم: مردم خواستار اجرای دقیق قانون هستند


امام جمعه موقت قشم اهتمام در اجرای دقیق قانون را مطالبه مردم دانست و گفت: نباید اجازه داده شود برخی از بخش‌ها به بهانه‌های مختلف از اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان سرپیچی کنند.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم، حجت الاسلام والمسلمین احمد غلامی امروز ظهر در خطبه‌های نمازجمعه این هفته قشم اظهار داشت: قانون اساسی عالی‌ترین سند حقوقی کشور و راهنمای تنظیم سایر قوانین است.

وی با اشاره به وجود نارضایتی اجتماعی از اجرا نشدن صحیح قانون، تصریح کرد: مردم خواستار اجرای دقیق و کامل قانون هستند و نباید اجازه داده شود برخی از بخش‌ها به بهانه‌های مختلف از اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان سرپیچی کنند.

امام جمعه موقت قشم افزود: تدوین نظریه مقاومت توسط رهبر معظم انقلاب در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی را نمونه‌ای از عزت، صلابت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام والمسلمین غلامی اهانت‌های رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران را ناشی از صدور و نهادینه سازی فرهنگ مقاومت توسط ایران اسلامی دانست و اضافه کرد: رژیم نامشروع و کودکش اسرائیل بواسطه گسترش این تفکر رو به نابودی است و برای بقا به دور خود دیوار کشیده است.

وی گفت: ترند شدن هشتک ” #بالعربی_للسید_الخامنئی” در فضای مجازی کشورهای عربی بیانگر نفوذ رهبر معطم انقلاب در قلب جوانان عرب، و تائیدی بر این مطلب است که امام خامنه‌ای تنها رهبر جهان است که از عزت اسلام و مسلمانان دفاع می‌کند.

امام جمعه موقت قشم با گرامیداشت سالروز شهادت شهید مدرس و روز مجلس، اظهار داشت: استکبارستیزی، هوشیاری، حق‌گویی و حق‌گرایی بارزترین ویژگی‌های آن شهید بود و نمایندگان امروز مردم در مجلس شورای اسلامی باید با دفاع از منافع مردم بکوشند هم‌تراز با شهید مدرس باشند.

حجت الاسلام والمسلمین غلامی تصریح کرد: مردم موظف‌اند در هنگام انتخابات با مطالعه، تحقیق و دقت‌نظر افراد متخصص و متعهدی را به عنوان نماینده خود انتخاب کنند که فراجناحی عمل کنند.

وی با تقدیر از حضور گسترده اقشار مختلف مردم در برنامه‌های دو هفته بسیج و وحدت، افزود: تداوم فعالیت‌های امنیتی، علمی، اققتصادی و سازندگی بسیج در طول روز‌های سال موجب دلگرمی و امیدآفرینی در جامعه است.

امام جمعه موقت قشم به تاخیر انداختن پرداخت حقوق کارگران را ناشی از سوءمدیریت‌ها و غفلت از معارف اسلامی دانست و اضافه کرد: کارگران بدنه اصلی نظام هستند و شرمنده کردن این قشر در برابر خانواده‌هایشان پسندیده نیست.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)