تاریخ انتشار:۳۰ شهریور ۱۳۹۷ اخبار, خطبه هاي نماز جمعه, ستاد نماز جمعه


امام جمعه موقت قشم: پایبندی به عقاید اسلامی رمز پیروزی کشور است


امام جمعه موقت قشم با بیان این مطلب گفت: امروزه مرفهین بی درد در پی مصادره انقلاب به نفع خود هستند و باید برای مقابله با آن بر ولایتمداری، بصیرت و هوشمندی تکیه کرد.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم حجت الاسلام والمسلمین علی عرفان پور در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان قشم اظهار داشت: قیام امام حسین(ع) حرکتی سیاسی برای احیاء اسلام ناب بود.

عرفان پور تصریح کرد: گریه بر حسین ابن علی(ع) نیز سیاسی و این پیام را به جهانیان مخابره می‌کند که مسلمانان با بصیرت و ولایتمداری خود اجازه تکرار واقعه عاشورا را نخواهند داد.

وی با بیان اینکه سکوت مردم در برابر ظلم از جمله مهمترین عوامل پدید آمدن واقعه عاشوراست، افزود: قیام سیدالشهدا(ع) درسی برای همیشه تاریخ است و وظیفه ما در عصر حاضر مقابله با ظالمان امروزی است.

امام جمعه موقت قشم اضافه کرد: امروزه مرفهین بی درد در پی مصادره انقلاب به نفع خود هستند؛ این واقعیت که هشدار امام راحل(ره) نیز می باشد را باید پذیرفت و برای مقابله با آن بر ولایتمداری، بصیرت و هوشمندی تکیه کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عرفان پور اظهار داشت: ملت ولایی ایران فرزند محرم و رمضان هستند و در برابر تحریم‌های دشمنان سر خم نمی کنند اما ضعف‌های مدیریتی را نیز بر نمی تابند.

عرفان‌پور تسریع در دادرسی مفسدین اقتصادی را خواستار شد و عنوان کرد: برخورد با افرادی که با فساد و احتکار، القای ناکارآمدی نظام اسلامی را هدف قرار داده اند باید سریع، قاطق و در چارچوب قانون باشد.

وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، پایبندی مردم به عقاید اسلامی را رمز پیروزی کشور دانست و بیان کرد: شکست ناپذیری ملت ولایتمدار ایران در جنگ نظامی، پیام دفاع مقدس به مستکبرین عالم بود.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)