تاریخ انتشار:۲۱ اسفند ۱۳۹۷ اخبار, گالری تصاوير


تجلیل امام جمعه شهرستان قشم از بانوان روحانیون و کارکنان نهاد امامت شهرستان


امام جمعه شهرستان قشم از بانوان روحانیون و کارکنان نهاد امامت شهرستان بواسطه نقش آفرینی آنان در پیشبرد اهداف فرهنگی مذهبی طی سالجاری تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم، امام جمعه شهرستان قشم از بانوان روحانیون و کارکنان نهاد امامت شهرستان بواسطه نقش آفرینی آنان در پیشبرد اهداف فرهنگی مذهبی طی سالجاری با اهداء لوح و هدایایی به رسم یادبود تجلیل کرد.

در این لوح آمده است:

«همسران همراه»، ارمغان آورندگان توفیق بندگی حضرت احدیت  و جهاد همه جانبه در جبهه دین و فرهنگ هستند و این نقش در زندگی طلاب، روحانیون و طلایه‌داران عرصه اعتلای دینی و فرهنگی جزیره‌ای حساس چون قشم، بسیار خطیر و سنگین‌تر است.خادمین این عرصه از انقلاب، همانند سایر مردم نیستند که همواره از طریق شغل‌های گوناگون به دنبال معیشت خود باشند و از همین روی نیز به لحاظ اقتصادی –معیشتی با مشکلاتی بیشتر، از حضور در جوار خویشان محروم‌تر  و نقششان در تبیین و گسترش معارف ناب اسلامی انقلابی سنگین‌تر است. شما گرانمایه همسران همراه را که با طبع لطیف و درک عمیق خود مسیر توفیق را بر همسرانتان هموار ساخته‌اید را شایسته برترین سپاس‌ها می‌دانیم و ضمن تبریک خجسته میلاد یگانه بانوی عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن، این لوح سپاس به پاس مجاهدت‌هایتان تقدیم حضور می‌گردد. امیدواریم  در  همه  مراحل زندگی  در ظل   توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و رهنمودهای نائب برحقش حضرت امام خامنه ای مدظله العالی موید و منصور باشید.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)