تاریخ انتشار:۱۲ خرداد ۱۳۹۳ اخبار, شورای فرهنگ عمومی


شورای فرهنگی منطقه آزاد قشم تشکیل شد


شورای فرهنگی منطقه آزاد قشم صبح امروز برگزار شد.به گزارش پایگاه خبری امامت قشم ؛ شورای فرهنگی منطقه آزاد قشم صبح امروز در سالن همایش های مرکز رشد شهرستان با حضور امام جمعه شهرستان ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و مسئولان نظامی،  انتظامی و روسای ادارات شهرستان قشم برگزار شد. در این جلسه امام جمعه […]

شورای فرهنگی منطقه آزاد قشم صبح امروز برگزار شد.به گزارش پایگاه خبری امامت قشم ؛ شورای فرهنگی منطقه آزاد قشم صبح امروز در سالن همایش های مرکز رشد شهرستان با حضور امام جمعه شهرستان ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و مسئولان نظامی،  انتظامی و روسای ادارات شهرستان قشم برگزار شد.

در این جلسه امام جمعه شهرستان قشم به ماه پر فضیلت شعبان و ضمن تبریک  اعیاد شعبانیه این ماه را ماه فرهنگ دانست.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه قشم بعثت پیامبر را یک انقلاب فرهنگی دانست و افزود: با بعثت پیامبر یک انقلاب فرهنگی و تحول فرهنگی در جهان بوجود آمد و با قیام امام حسین علیه السلام آن انقلاب و تحول فرهنگی برای همیشه بیمه شد.

امام جمعه قشم افزود: این حرکت ادامه داشت تا مردم فرهیخته ایران نیز با رهبری امام راحل تحولی دیگر در عصر حاضر بوجود آورند و انقلابی برای احیای فرهنگ بوجود آمد .

جوکار در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص فرهنگ و لزوم برنامه ریزی در حوزه فرهنگ اشاره کرد و افزود: در این زمان که اوج تهاجمات فرهنگی دشمن وجود دارد و دشمن برای همه اقشار و همه اقوام و فرق در مملکت ما برنامه ریزی کرده است  باید برنامه ریزی فرهنگی شود و با تهاجمات فرهنگی مقابله کرد.

امام جمعه قشم ضمن تشکر از سازمان منطقه آزاد قشم برای در دستور کار قرار دادن مسائل فرهنگی ابراز خوشبینی کرد این جلسات با بار مثبت در جامعه همراه خواهد بود و اثرات مثبت ان را در سطح شهرستان خواهیم دید و دغدغه های موجود در جامعه از بین خواهند رفت.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)