تاریخ انتشار:۲۶ بهمن ۱۳۹۶ اخبار, شورای فرهنگ عمومی


نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان قشم برگزار شد


نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان قشم با حضور اعضاء، به ریاست امام جمعه شهرستان و دبیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم، امام جمعه شهرستان قشم در این نشست که در روز پنجشنبه با هدف اولویت بندی مسائل فرهنگی شهرستان برگزار شد، افزود: تقیدات مسئولین ارشد هر جامعه در فرهنگ عمومی آن نمود می یابد ومسئولین باید در منطبق سازی این فرهنگ با آموزه های دینی از تمام توان خود بهره بگیرند.

حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار با بیان اینکه فلسفه حضور تمام مسئولین، با هم بودن برای خدمت به مردم است، اظهار کرد: وحدت در اقدامات فرهنگی رکنی اساسی بوده و فقدان آن نتایج تلاش ها را معکوس می کند.

جوکار تصریح کرد: برای موثر واقع شدن کارهای فرهنگی می بایست جهادی و آتش به اختیار عمل کرده، آئین نامه ها را بومی سازی و جنبه مردمی اقدامات را تقویت نمود.

در ادامه اعضاء به تبادل نظر پرداختند و امام جمعه قشم در جمع بندی مطالب، تشکیل سه کارگروه تحقیقات و برنامه ریزی، آموزش و پژوهش، و نظارت و بازرسی در شورای فرهنگ عمومی شهرستان را خواستار شد و اضافه کرد: با توجه به آغاز فصل گردشگری در شهرستان قشم، مبحث گردشگری به عنوان اولین اولویت در دستور کار جلسه آتی قرار خواهد گرفت.

 

IMG_6243 IMG_6244 photo_2018-02-15_16-33-47 photo_2018-02-15_16-34-26

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)